Naukowiec Uczelni wśród laureatów V edycji projektu „Iuventus Plus”

Mgr Jakub Piwowarski z Katedry Farmakognozji i Molekularnych Podstaw Fitoterapii Wydziału Farmaceutycznego został jednym z laureatów V edycji „Iuventus Plus” - projektu dla młodych naukowców do 35 roku życia, prowadzących badania naukowe na wysokim poziomie i posiadających wyróżniający się dorobek naukowy, w zakresie publikacji, o zasięgu międzynarodowym.

W V edycji konkursu wyłoniono 56 laureatów, których projekty uzyskały ocenę końcową nie mniejszą niż 86 pkt. Kwota dofinansowania tej edycji wyniosła 15 mln złotych.

W konkursie rozpatrzono 894 wnioski młodych naukowców. Do II etapu konkursu zostało zakwalifikowanych 431 wniosków, by z pośród nich wyłonić 56 laureatów.

Lista laureatów V edycji konkursu w ramach programu Ministra pn. "Iuventus Plus"