Bal Połowinkowy 2017

Doborowe towarzystwo, niesamowita atmosfera, a do tego piękny wystrój, najlepsze jedzenie oraz muzyczne doznania, których dostarczył zespół The Customs - tak wyglądał Bal Połowinkowy zorganizowany przez Samorząd Studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Przysłowiowy „półmetek” to swoista tradycja na naszej Alma Mater. W tym roku, do hotelu Marriott przybyli: studenci 4 roku kierunku lekarskiego, 3 roku kierunku lekarsko dentystycznego, 3 roku farmacji, 3 roku analityki medycznej, 2 i 3 roku studiów licencjackich oraz 1 rok studiów magisterskich.

Razem ze studentami bawili się: prof. Mirosław Wielgoś - Rektor naszej Uczelni, prof. Barbara Górnicka - Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia, prof. Krzysztof J. Filipiak - Prorektor ds. Umiędzynarodowienia, Promocji i Rozwoju, prof. Andrzej Deptała - Prorektor ds. Personalnych i Organizacyjnych, prof. Paweł Włodarski - Dziekan IWL, prof. Elżbieta Mierzwińska-Nastalska - Dziekan Wydziału Lekarsko-Dentystycznego, prof. Piotr Wroczyński - Dziekan WF oraz prodziekani: prof. Agnieszka Cudnoch-Jędrzejewska - Prodziekan IWL, prof. Krzysztof Czajkowski - Prodziekan IWL, prof. Artur Mamcarz - Prodziekan II WL oraz prof. Michał Ciurzyński - Prodziekan WLD.

Fot. Wanda Widomska