Oferty pracy w pokrewnych instytucjach

Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego ogłasza konkursy na funkcje kierownika:

Katedry Chirurgii Ogólnej, Kolorektalnej i Urazów Wielonarządowych WNoZ Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

ofrta pracy w pliku pdf - 783 KB
oferta pracy w pliku pdf - 804 KB

Termin składania ofert - do 5 listopada br.

Zakładu Adaptowanej Aktywności Fizycznej Sportu Katedry Fizjoterapii WNoZ Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

oferta pracy w pliku pdf - 725 KB

Termin składania ofert - do 5 listopada br.

Zakładu Anestezjologii i Intensywnej Opieki Pielęgniarskiej Katedry Anestezjologii i Intensywnej Terapii WNOZ w Katowicach, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

oferta pracy w pliku pdf - 740 KB

Termin składania ofert - do 5 listopada br.

Zakładu Fizjoterapii Katedry Fizjoterapii WNoZ w Katowicach, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

oferta pracy w pliku pdf - 726 KB

Termin składania ofert - do 5 listopada br.

Zakładu Patologii Ciąży Katedry Zdrowia Kobiety WNoZ w Katowicach Ślaskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

oferta pracy w pliku pdf - 728 KB

Termin składania ofert - do 5 listopada br.

Zakładu Pielęgniarstwa w Ginekologii i Połznictwie Katedry Zdrowia Kobiety WNoZ w Katowicach Ślaskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

oferta pracy w pliku pdf - 731 KB

Termin składania ofert - do 5 listopada br.

Dziekan Wydziału Lekarskiego w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego ogłasza konkurs na stanowiska:

Kierownika Oddziału Klinicznego Neurochirurgii Katedry Neurochirurgii

oferta w pliku pdf - 757 KB

Kierownika Katedry Neurochirurgii

oferta w pliku pdf - 749 KB

Kierownika Kliniki Neurochirurgii Katedry Neurochirurgii

oferta w pliku pdf - 751 KB

Termin składania ofert - do 8 listopada br.

Dziekan Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Ślaskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ogłasza konkurs na funkcje:

Kierownika Kliniki Radioterapii Katedry Onkologii i Radioterapii

oferta w pliku pdf- 711 KB

Katedry Onkologii i Radioterapii

oferta w pliku pdf - 707 KB

Zakładu Propedeutyki Stomatologii Katedry Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją

oferta w pliku pdf - -714 KB

Termin przyjmowania zgłoszeń - do 13 listopada br.

Dziekan Wydziału Zdrowia Publicznego w Bytomiu Ślaskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ogłsza konkurs na funkcję kierownika:

Katedry Toksykologii i Uzależnień

oferta pracy w pliku pdf - 409 KB

Zakładu Toksykologii i Ochrony Zdrowia w Środowisku Pracy Katedry Toksykologii i Uzależnień;

oferta pracy w pliku pdf - 405 KB

Katedry Polityki Zdrowia Publicznego;

oferta pracy w pliku pdf - 465 KB

Zakładu Zdrowia Publicznego Katedry Polityki Zdrowia Publicznego;

oferta pracy w pliku pdf - 425 KB

Termin składania zgłoszeń - do 16.11. 2018r.

Dyrektor Aresztu Śledczego w Radomiu zatrudni lekarzy: internistę, diabetologa oraz innych specjalizacji na stanowiskach młodszy asystent - starszy asystent w Ampulatorium z Izbą Chorych.

Oferta pracy w pliku pdf - 404 KB

Fundacja Warszawskie Hospicjum dla Dzieci poszukuje do pracy w domowym hospicjum dla dzieci - lekarzy następujących specjalizacji:

pediatria, anestezjologia, neurologia dziecięca lub na ostatnim roku rezydentury przed egzaminem specjalizacyjnym z wymienionych dziedzin

Wymagania:
wiek 30-40 lat,
prawo jazdy,
znajomość języka angielskiego.

Zgłoszenia – poczta@hospicjum.waw.pl

Więcej informacji na stronie: http://www.hospicjum.waw.pl/aktualnosci/poszukiwani-lekarze

Wojewódzki Szpitala Zespolony im. L. Rydgiera w Toruniu zatrudni lekarza ze specjalizacją w zakresie chorób zakaźnych, lekarza chcącego specjalizować się w zakresie chorób zakaźnych lub lekarza w trakcie tej specjalizacji w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy.

Oferta w pliku pdf 128 KB

Wojewódzki Samorządowy Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Eugeniusza Wilczkowskiego zatrudni lekarzy psychiatrów.

Oferta w pliku pdf 70,2 KB

Rehabilitation Clinic in Brandy's nad Orlici (Czechy) poszukuje fizjoterapeuty i terapeuty zajeciowego.

Oferta w pliku pdf 181 KB

Szczegółowe informac

Wojskowy Instytut Medyczny (Szpital przy ul. Szaserów) zatrudni pielęgniarki

Jesteś pielęgniarką? Chcesz bezpłatnie podnosić kwalifikacje zawodowe? Szybko uzyskać specjalizację? Dokształcać się w miejscu pracy, bez wędrówek po różnych szpitalach? Zapytaj o pracę w Wojskowym Instytucie Medycznym. Szpital przy Szaserów zatrudni absolwentki pielęgniarstwa po studiach magisterskich i licencjackich.

Dzięki wypracowanej w WIM, innowacyjnej ścieżce rozwoju zawodowego, pielęgniarka może skorzystać z szybkiej drogi awansu zawodowego. Uważamy, że pod tym względem w Warszawie nie mamy konkurencji! Zatrudniając się w WIM pielęgniarka, nawet ta z nowiuteńkim dyplomem ukończenia studiów, od razu może rozpocząć doskonalenie zawodowe. To ważne ponieważ szybko zdobędzie doświadczenie, pozycję w hierarchii służbowej i podwyżkę pensji.

Więcej: http://pracadlapielegniarki.wim.mil.pl/

Prezes Zarządu Szpitala Mrągowskiego im. Michała Kajki Sp. z o. o. zatrudni do pracy i na dyżury lekarzy specjalistów lub chcących się specjalizować w zakresie:

- anestezjologii i intensynwej opieki medycznej
- medycyny ratunkowej
- ginekologii i położnictwa
- chorób wewnętrznych
- chirurgii ogólnej

Więcej informacji pod numerami telefonów:
Dyrektor ds. lecznictwa - tel. (89) 741 94 15
Kadry - tel. (89) 741 94 12
e-mail: kadry@szpital-mragowo.pl

Dom Pomocy Społecznej przy ul. Solec 36 w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko pielęgniarka/ratownik medyczny.

Oferta w pliku pdf 70,2 KB