Uruchomienie strony internetowej Pionu ds. Nauki i Transferu Technologii

Pion ds. Nauki i Transferu Technologii zaprasza do korzystania ze swojej  nowo otwartej strony internetowej, na której znajdują się informacje z obszaru nauki i transferu technologii, m.in. dotyczące przygotowywania i realizacji projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych.

Informacje publikowane na stronie  www.pnitt.wum.edu.pl obejmują:

- kluczowe akty prawne zewnętrzne oraz wewnętrzne WUM dotyczące obszaru działalności Pionu;

- harmonogram konkursów, w tym także w formie spersonalizowanych zestawień dedykowanych: Uczelni, pracownikom, doktorantom oraz studentom WUM;

- materiały i ogłoszenia z obszaru nauki i transferu technologii;

- instrukcje i poradniki zarówno dla osób zainteresowanych złożeniem wniosku aplikacyjnego, jak i tych, realizujących granty;

- dane kontaktowe do pracowników WUM służących wsparciem w zakresie obszarów działalności Pionu.