Wyróżnienie dla naszej Uczelni na balu 100-lecia AZS Warszawa

20 stycznia br., w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, odbył się bal Akademickiego Związku Sportowego Warszawa, wyprawiony z okazji 100-lecia jego istnienia. W wydarzeniu uczestniczyły Władze naszego Uniwersytetu oraz Zarząd Klubu Uczelnianego AZS WUM.

W trakcie balu reprezentanci WUM na czele z Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia - prof. dr hab. n. med. Barbarą Górnicką odebrali nagrodę za podejmowanie licznych działań na rzecz rozwoju sportu akademickiego oraz gratulacje za sukcesy na tym polu.

Szczególne podziękowania należą się Kierownikowi Studium Wychowania Fizycznego i Sportu naszej Uczelni, jednocześnie Prezesowi KU AZS WUM - Jerzemu Chrzanowskiemu oraz zarządowi w składzie: Katarzyna Adamska, Anna Sobianek, Dominika Nowacka oraz Paulina Podlasin za wysiłek włożony w rozwój organizacji, który zaowocował tym, że Klub Uczelniany AZS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego jest trzecim największym klubem AZS w Polsce.

W balu wzięli także udział poprzedni Prezesi KU AZS WUM: dr Jerzy Goliszewski, lek. Krzysztof Górnicki, dr Jędrasik Maciej, lek. Ładysław Nekanda-Trepka, Tomasz Krasucki, lek. Mikołaj Ejbl oraz lek. Zofia Kamińska - zawodniczka i wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski.

Fot. Michał Wencek